Es Bilgisayar ( Es Teknoloji Teknik Servis ) olarak 2011 yılında Karadeniz Ereğli'de hizmete açılmıştır. Elektronik olarak kapsamlı özellikle Bilgisayar ve Cep Telefonu üzerinde geniş ve kapsamlı hizmet sağlamaktadır. Müşterilerinin memnuniyetini ilk olarak göz önünde bulunduran Es Bilgisayar bu konuda kendine ilke edinmiştir. Yazılım ve Web Site Kurulum tasarımı ayrıca Seo hizmetleride profesyonel ekip olarak sağlayıcı konumundadır.

Es Soft Web Tasarım ve Grafik Hizmetleri.

Bilgisayar - Notebook - Tablet Pc Çeşitlerinde ve Cep Telefonlarının genel olarak arıza tespit ve tamir onarım - değişim konusunda deneyimli işçiliğe sahiptir. Özellikle Apple - İphone, Samsung, Huawei, Xiaomi, Lg, Reeder, Hometech, Asus, Lenovo, Acer, Hp, Dell vb gibi markaların özel servislik hizmetini ve yedek parça tedariğini yapmaktadır.

Seo Hocası & Seo Ustası Karadeniz Ereğli'de ki web site kurulumu ve Satışı.

Tamamen açık kaynak olan yazılımlarımızda istediğiniz üzre modül oluşturabilir size özel hizmet verebilmeteyiz. Yazılımlarımız tamamen geliştirilebilir alt yapı ve entegre edilebilir sistemdir. 

Es Soft ( Es Bilgisayar ) olarak Kurumsal, Kişisel, Blog, Haber sitesi ve en önemlisi E-ticaret yazılımı üzerinde kendini kanıtlamış bir firmadır. Sizlere başarı noktasında en önemli çözümleri sunmaktayız. Çözüm Üretiyoruz, Gelin Birlikte ilerleyelim ve Birlikte Büyüyelim. Es Bilgisayar E- Ticaret Uzmanınız.

[email protected] - [email protected]

0551 713 19 19 - 0536 833 36 58 - 0372 318 20 58

Murtaza Mahallesi Bozkuş iş Hanı Kat 1 No 14 Karadeniz Ereğli/Zonguldak